fbpx

Praktický návod na fasciální masáž aneb bolest není povinná!

Už zase se budíte s bolestí hlavy? Vaše páteř je tak ztuhlá, že se ráno nemůžete rozhýbat? 

Chcete mít pomoc stále po ruce?

 • Chcete si sami pomoci od bolesti kloubů, páteře, karpálních tunelů?
 • Chcete urychlit hojení pooperačních stavů a vrátit svému tělu pružnost a hybnost?
 • Chcete mít lepší náladu a cítit životní jiskru?
 • Chcete aby skvěle fungoval váš lymfatický systém?

 

 

Vaše zdraví je podmínka k radostnému životu

 • Bolest vás ochromuje a brání vám naplno žít
 • Bolest a nemoc ohrožují vaši hmotnou existenci - znemožňují vám pracovat.

eBook má cenu jedné masáže poskytnuté v kvalitním salonu. Pořídíte ho za 960 Kč (40 Eur).     

 

Jak můžete vy, kdo například provádíte masáže vlastníma rukama, dobře a s radostí pracovat, když vás bolí karpální tunely, nebo záda?

Jak se můžete vy, kdo pracujete na počítači, soustředit na práci, když vás obtěžují bolesti trapézových svalů?

Jak můžete s chutí sportovat, když vás bolí koleno?

Péče o sebe vyžaduje čas. A ten je dnes vaše nejvzácnější komodita. Dobrý terapeut stojí peníze a musíte se za ním někam vydat.

Bylo by fajn ulevit si od bolesti a ušetřit čas i peníze?

 

Co kdybych vám s tím dokázala pomoci?

 

 

Dnes můžu říci, že mám nástroj, díky kterému se cítím být přítomná a vědomá ve svém těle.

Žiju život bez bolesti hlavy, páteře, oteklých nohou. Bez antidepresiv a úzkostí.

Dokážu si pomoci, když cítím, že nejsem v harmonii, přijde bolest, příliš myšlenek, neklid. Je to veliká úleva, pocit bezpečí a důvěry ve vlastní zdroje.

Dokážu naslouchat svému tělu a komunikovat s ním. Respektovat ho a zároveň mu mírně “domlouvat”.

Ale vždycky to tak nebylo.

Po vážné diagnóze krvácení do hlavy a měsíci stráveném bez pohybu v nemocnici, bylo mé tělo i duše bolavé, ochromené, plné roky hromaděného stresu a nutkavých myšlenek. Trpěla jsem depresí, beznadějí, bolela mě nejen hlava, ale celé tělo. Navíc se přidala diagnóza pokročilé artrózy krční páteře.

V té době jsem se potkala s metodou fasciální masáže, která změnila mé každodenní trápení v příjemné žití. Můžu ji použít kdykoli, když se objeví bolest na těle, ale i na duši. Používám ji preventivně, i když mě nic netrápí, protože je to příjemná relaxace.

 • Už mě nebolí krční páteř přes diagnózu pokročilé artrózy
 • Už netrpím otoky a pocitem těžkých nohou
 • Umím uklidnit bláznící hlavu a uvolnit se od nutkavých myšlenek
 • Dokážu se přeladit na příjemný soulad se svým tělem a duší
 • Naslouchám a rozumím signálům svého těla

 

To vše v pohodlí domova, za 10 minut denně!

Metoda fasciální masáže je nová a objevná! Je zatím jen málo terapeutů, kteří se specializují na fasciální síť a jsou schopni vám toto ošetření dopřát.

Nyní si ho můžete zajistit sami!

Ukážu vám, jak na to 🙂

 

Proč si na to troufám?

Jmenuji se Renáta Králová. Jsem specialista na vědomý pohyb. 8 let jsem studovala pohybové umění a terapii, a pozorovala lidské tělo z hlediska konstituce a pohybu. Setkávám se s bolestmi a nemocemi svých klientů. Pomáhám pohybovou terapií při léčení štítné žlázy,  rakoviny, anorexie, s ortodontickými vadami a vývojovými poruchami u dětí a dalšími disharmoniemi. Fungování lidského těla a duše je moje vášeň. Přes vlastní těžkou diagnózu jsem se setkala s fascinující metodou masáže pojivové tkáně, která skvěle doplňuje mé dosavadní vzdělání a poznatky o lidském těle.

V mém eBooku Praktický návod na fasciální masáž aneb bolest není povinná dostanete nejen jednoduchý, přehledný a strukturovaný návod, podle kterého se sami dokážete masírovat tak, jako byste byli v rukou odborníka. Dostanete také motivaci a chuť postarat se o své tělo a duši.  

A k tomu jako bonus přijde zážitek, že to vy jste ten odborník a specialista na své tělo i duši!

   Není to skvělé?  

Chcete vědět, co v eBooku najdete?

Čtěte dále

 

(a vyplatí se číst až do konce :-))

 

 • Dozvíte se, proč je masáž neskutečně účinná.
 • Ke každé části těla je podrobný a jednoduchý popis s fotkami bodů a drah, kde je masáž nejefektivnější.
 • Dozvíte se, jak a proč při masáži životodárná voda propláchne vaše tělo, každý orgán, buňku i nervy, odvede odpadní látky a umožní příliv živin.
 • Zažijete, jak masáží energetických bodů se z vašeho těla bude postupně uvolňovat roky hromaděný stres.
 • Ihned pocítíte příznivý účinek, který se však bude časem stále umocňovat.
 • Získáte tři skvělé bonusy zcela zdarma.

Chtěli byste ještě více? 

Představte si, že máte doma po ruce nástroj, po kterém můžete sáhnout kdykoliv, když jste v nepohodě na těle i na duši. Kterým si můžete ulevit od bolestí jednou pro vždy. Tento způsob vám bude tak příjemný, že se do cvičení nejen nebudete nutit, ale přímo se zamilujete.

Máte rádi objetí? Ten pocit lásky a bezpečí? Cítíte, jak je léčivé? Nic nenahradí objetí milovaným člověkem. Ale při této masáži budete mít pocit, že jste objali sami sebe.

A můžete se objímat kdykoli, nezávisle na nikom a na ničem.

Chcete zažívat pocit lásky a bezpečí nezávisle na nikom a na ničem? Klikněte na tlačítko a objednejte si eBook ihned 🙂

Cena tohoto eBooku je 960 Kč (40 EUR).  Hodnota, kterou za to získáte je hodnota doživotní možnosti být sám sobě masérem, terapeutem a láskyplným pečovatelem.

Jednou pro vždy. To vše přibližně za cenu jedné hodiny masáže nebo terapie poskytnuté specialistou.

Ušetříte stovky, možná tisíce korun za masáže, fyzioterapie, léky od bolesti.

 

A co na eBook říkají čtenáři?

Moje telo 18. narodeniny oslavovalo trochu dávnejšie 🙂 a čas od času na mňa ukáže varovným prstom v podobe nejakej bolesti. Hľadala som spôsob, ako si pomôcť, ale zároveň nebyť závislou na niekom inom. Tiež som vedela, že neznášam nudu a potrebujem niečo netradičné, svieže, zaujímavé. Takto som natrafila na ebook o fasciálnej masáži. Renátin štýl ma nadchol hneď od začiatku. Po prvej kapitole som sa pristihla, ako brázdim po nete a kupujem si potrebný valec a loptičku. V konečnom dôsledku mi však autorka ponúkla oveľa viac, než "len" oslobodenie sa od bolesti. Naučila ma vypnúť hlavu, uvoľniť sa a začať počúvať svoje telo. A jej bonusové video, ach, to je lahôdka! Patrím medzi ženy, ktoré chcú vyzerať dobre, no pritom nechcú siahnuť po invazívnych metódach. Renátina tvárová "samo-masáž" je presne to, čo som hľadala. Tento ebook vrelo doporučujem nielen tým, ktorí si chcú pomôcť od bolesti, ale aj tým, ktorých bolesti zatiaľ netrápia, len sa proste majú radi a chcú sa o seba nadštandardne starať.
Zuzana Kováčováhttps://zuzanakovacova.sk/
Přemýšlela jsem, jak mi válec může provést masáž a jak těžké nebo jednoduché to s ním bude? V návodu jsem našla množství fotografií a postupů, autorka vše vysvětlila do nejmenších detailů. Do rukou dostanete účinný návod k promasírování celého těla, srozumitelně a tak, abyste mohli okamžitě začít. Občas trpím na krční páteř, občas na bederní a nechat si tyto oblasti masírovat kdykoliv, je pro mě dost lákavé. A kdo dnes netrpí na záda? Úžasným bonbonkem je lifting obličeje, ten je naprosto skvělý! Do toho jdu zcela určitě! Mohu jen doporučit a poděkovat, těším se na další videa!
Ivana Landsperskáhttps://pritomnamysl.cz/
Renáta je člověk, který vždy hodně pracoval a zdravotně si jednou sáhla až na pomyslné dno. Tenkrát objevila fasciální masáže, které ji zdravotní stav výrazně zlepšily. Svůj eBook píše opravdu "srdcem", je velmi autentická, zároveň citlivá. Myslím, že téma se dobře propojuje i s její profesí pohybové terapeutky. Jestliže první eBook je nahlédnutím a ochutnávkou fasciálních masáží, druhý je skutečným "hlavním chodem". Krok po kroku vás provází masáží celého těla a vše doplňuje velmi názornými obrázky s vysvětlením pohybů. Po jeho přečtení budete opravdu vědět, jak na to. Vřele doporučuji.
Eva Pecháčováhttps://optimalnihubnuti.cz/
Tento e-book o fasciální masáží je úžasný svou jasnou, srozumitelnou formou a jednoduchostí cvičení, která mě prostě nadchla. Snad každý máme nějaké menší či větší "bolístky" a občas potřebujeme pomoci. Představa, že si takhle mohu pomoci sama, z domova, navíc docela jednoduchou a příjemnou formou, si mě naprosto získala. Věřím, že stejně jako já začnete plánovat koupi válce a "válení se" doma.
Iva Tomáškováhttps://www.jednodusevpohode.cz/

Já sama jsem ušla kus cesty k tělesné i duševní harmonii. Cestou jsem měla několik učitelů a ověřila si, že některé kroky jsou pod vedením někoho zkušenějšího mnohem snazší. Že není vždy potřeba jít cestou pokus – omyl.

Někdy je moc fajn, když máte jednoduchý návod. 

Tento návod máte vy i vaše rodina jednou pro vždy k dispozici.

Nebude to pro vás úplně bez úsilí. I když je princip i pohyby jednoduché, bude to chtít nějaký čas a pozornost. Návod sám o sobě, ani masážní válec vás od bolesti neosvobodí.

Ale slibuji, že to bude fungovat. Pokud to budete dělat :-).

Možná namítnete, že tyto informace najdete někde jinde a zdarma. Schválně, zkuste to 🙂.

Pátrala jsem důkladně. 

Jeden z motivů, proč jsem vytvořila tento návod je, že jsem se já sama na začátku neměla moc čeho chytit.

Ale tak MOC mě to nadchlo!!

Měla jsem knížku, kterou v eBooku zmiňuji. Jsem za ni nesmírně vděčná, protože mě do masáží zasvětila, ale zlobila mě její nestrukturovanost, nepřehlednost, složitost a opakující se informace, příliš odborných termínů. 

Tento návod jsem se to snažila udělat stručně, strukturovaně, přehledně, jednoduše pomocí fotografií a šipek, tak abyste to naučili snadno. (Předpokládám, že si chcete pomoci od bolesti, a ne se stát vědcem – odborníkem na fascie.)

Že se to chcete snadno a rychle naučit a čas věnovat především samotné masáži. 

Přidala jsem vlastní vychytávky, které jinde nenajdete.

Možná namítnete, že nechcete fotky a nechcete číst popisy. Že potřebujete živý kurz nebo video.

Naprosto chápu. Taky jsem to tak potřebovala.

Tedy, žádného kurzu jsem, po své mozkové příhodě, nebyla schopna.

Chtěla jsem videa. To by bylo super! Prohledala jsem youtube horem dolem, několikrát, hledala i placené videokurzy. Nenašla jsem. 

 

Ale slibuju, že videokurz bude! Ještě nevím, jak rychle se mi podaří ho zrealizovat,

ale mám pro vás skvělou nabídku!

Bonus číslo jedna

Jako bonus k zakoupení tohoto eBooku získáte 50% slevu na budoucí videokurz fasciální masáže těla. Je to můj dárek pro vás a také závazek, že se do toho co nejdříve pustím :-).

Možná si říkáte, že takový bonus do budoucna, jako by ani nebyl.

To máte pravdu, stát se může cokoli a nemusíte ho vlastně vůbec potřebovat, protože se masáž naučíte díky tomuto Praktickému návodu.

Proto jsem jeden BONUS přidala do samotného eBooku a to je ...

...bonus číslo dva

Je to lymfatická sestava na válci. Naučíte se otevřít si lymfatické cesty. Naučíte se speciální tahy a tlaky na válci a s míčky tak, abyste výrazně podpořili tok lymfy ve vašem těle. 

Plnohodnotně nahradíte lymfatickou masáž, za kterou v masážním salonu dáte okolo 700 Kč.

Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko a objednejte si eBook s tímto skvělým bonusem právě teď!

To nejlepší nakonec 🙂

bonus číslo tři

Přemýšlela jsem, jaký dárek by byl opravdu hodnotný. Aby vám přinesl radost i užitek.  No a vzpomněla jsem si, že někteří čtenáři mého eBooku zdarma, reagovali na zmínku o fasciálním liftingu obličeje a posteskli si, že se mu nevěnuji více.

Takže jsem pro vás natočila 27 minutovou

omlazující fasciální masáž obličeje

 

Pokud ji jen v této podobě budete dělat  3 x týdně, budete mít viditelné výsledky. 

A aby toho ještě nebylo málo!

Třešinka na dortu 🙂

Pár dnů po zakoupení eBooku se můžete těšit na překvápko - přijde vám meditace, která umocní výsledek masáže. Toto meditační tvoření vám pomůže naprogramovat vodu ve vašem těle na zdraví a krásu.

Klikněte na tlačítko a udělejte první krok k životu bez bolesti. Objednejte si eBook s návodem na fasciální masáž  za skvělou cenu 960 Kč (40 EUR) a třemi bonusy zdarma právě TEĎ! 

Buďte tvůrcem a správcem svého těla a mysli. Je to ve vašich rukách!