fbpx

Spirituální terapie EST

Energetické odblokování

Jsou věci, se kterými při nejlepší snaze nedokážete hnout?

Jít do hloubky a pomáhat ti k transformaci a tvorbě nové reality, je moje vášeň a dar. Věřím ve tvé vlastní schopnosti a sílu. 

Pokud jde o dítě, odblokování probíhá přes rodiče.

 Vidím tvůj potenciál

Pomůžu ti postavit se do své síly vědomého Tvůrce a uzdravit se na úrovni těla, duše i Ducha.

Chceš vyzkoušet mojí energii?

Terapeutický hovor zdarma

Neváhej a rezervuj si se mnou 30 minutový terapeutický rozhovor zdarma.

Co je EST?

Energetická spirituální transformace

Je metoda k uzdravení se a otevření novému životu. Já sama se zabývám celistvou lidskou bytostí, tedy tělem, duší a naší spirituální částí - propojení s Duchem, 25 let. Neznám (zatím) účinnější metodu, než je toto "odšpuntování" energie, jejíž zablokování způsobuje vážné potíže v našem životě.

Podvědomí chce vyjít na světlo, být viděno. Světlo ho může obejmout, proměnit. Fyzické bolesti a nemoci jsou signály volání duše a Ducha. 

Můj energetický mentoring se děje v napojení na Zdroj a s veškerým respektem a úctou k tobě a k volbám tvé Duše.

Kolik to stojí?

60 minut
Děti do 18 let odblokování přes rodiče.
1300,- Kč
Balíček 5 konzultací
(1100,- Kč/ 60 min)
5500- Kč
Balíček 10 konzultací
(900,- Kč/60 min)
9000,-Kč

Ceny při platbě předem, splátky jsou možné 🙂

Terapie se provádí osobně v Českých Budějovicích

Energie nezná čas a prostor, terapie online přes skype, messenger, telefon může probíhat v bezpečí vašeho domova.

Objednávky a dotazy na e-mail

kral.ren@gmail.com

Sleduj mě na sociálních sítítch

Od mých klientek

Na sezení s Renatkou jsem se těšila. Věděla jsem, že jdu udělat něco pro sebe a to bylo to, co jsem v tu chvíli potřebovala. Ač jsem byla na začátku ke kyvadlu malinko skeptická, a hodně zvědavá, proces který jsem si prožila snad nejde slovy popsat. Přesto se o to pokusím. Je to jako sedět a vnímat jak se někde něco ohromě náročného děje, sledovat jak se vzory párají a pak se tkají nové. Byla jsem z celého čištění vyčerpaná, ale zároveň nabitá. Jako když celý den uklízíte dům, a pak si sednete, bolí vás ruce i nohy, ale máte dobrý pocit, že je uklizeno. Renatu bych doporučila komukoli, kdo zrovna stojí na nějakém životním rozcestí a potřebuje v sobě objevit směr, a nebo někomu, kdo cítí nějaký nesoulad, obtíž ve svém životě, a nedokáže s ní pracovat sám. Tím, že Renča kombinuje různé techniky, je schopná pomoc opravdu na široké spektrum potíží a já jí moc děkuju, že se mnou prošla změny, které byly třeba. Těším se, jaké změny se ještě v mém životě udějí, poté co všechny procesy doběhnout. 💙💛
Alžběta Čápovástudentka Waldorfského lycea
Potřebovala jsem řešit potíže, které byly tak vážné, že jsem věděla, že potřebuji podporu. Potřebovala jsem najít někoho, kdo ,,má dosah". Během terapie EST jsem poznala, že paní Renata má nejen dosah, ale má i napojení. Napojení na živý Zdroj. S radostí teď píšu: Funguje to. Děkuji a jsem vděčná také za nádherný a vzácný prožitek vnitřního světa... Mimochodem je fascinující moci se zeptat na cokoliv 😉
Lenka Benešová
S Renát vše krásně plynulo. Měla pro mě velké pochopení, což samo o sobě bylo úlevné, protože občas má člověk k řešení věci, které se bojí vůbec vyslovit. Fascinující bylo, když jsme v průběhu čištění obě dvě cítily mírnou bolest na úplně stejných částech těla, která však po vyčištění odešla. Také jsme rozkryly trauma z minulých životů, které se semnou táhne už od dětství. Renátku rozhodně doporučuji.
Kristýna Charvátová