fbpx

Stáhni si zdarma e-book:

Život bez bolesti - fasciální masáž

aneb proválejte se k pohodě

Chcete si pomoci od bolesti zad, kloubů, karpálních tunelů, otoků? Chcete lépe spát, trávit a ještě si vyhladit celulitidu a cítit se pohodově i na duši? Přečtěte si můj příběh  a vyzkoušejte úžasnou fasciální masáž 🙂

Co na eBook říkají čtenáři?

Fascinující příběh skoro zázračného uzdravení jedné hodně přepracované ženy. Svoje zkušenosti s fasciální masáží, která jí výrazně pomohla při závažných zdravotních problémech shrnuje v tomto eBooku. Najdete tam nejen teorii o fasciích a fasciální masáži, ale také spoustu praktických tipů, podle kterých lze masáž provádět. Určitě doporučuji, stojí za přečtení a to nejen pro lidi s problémy pohybového aparátu, ale pro každého.
EvaVýživová poradkyně
Nelze než prostě a jednoduše zvolat - zázrak! Samozřejmě netvrdím, že se mi veškeré příznaky ztratily a teď je všechno v pohodě. Jenže těch výhod oproti lékům je podstatně více.... Z praxe.... Pokud je Vám fajn a na "míčkování" náhodou v rámci euforie zapomenete, bolest se zase ozve a po jednom dni "míčkování" se opět uleví. Míčky mám kolem sebe různě rozptýlené - jeden v práci, jeden v obýváku u telky a jeden v kabelce. V rámci cvičení je i mačkám v dlani. Zdá se mi, že mi méně otékají ruce... aspoň podle těsnosti prstýnků soudím. Je to kromě jiného příjemný relax. Nakonec za vše mluví to, že už budu potřebovat míčky nové, protože ty první se mi začínají drolit 🙂 Díky sestřičko! :-* PS: zkoušela jsem to i na revmatické rameno a tam zázrak nefunguje. Nevadí, ty na něco přijdeš :-))
Hana Pitříková
Přečetla jsem jedním dechem a byla jsem dokonale vtažena do děje. Už během čtení zjistíte, že válec prostě musíte mít. Taky se rozhodnete pořídit míček a budete chtít dělat něco pro své zdraví a svou mysl. Protože propojení těla a mysli tak, jak je uchopeno, prostě násobí jedno druhé. Autorce ze srdce děkuji za milé čtení a velký kus inspirace. Vím, že se chci válet, masírovat si záda, mít hladkou pokožku a pleť bez vrásek Vy snad ne?                   
Ivana Landsperská
Ahoj Reni! Konečně jsem se dostala k přečtení Tvého e-booku zdarma. Jé úžasný. Abych pravdu řekla, netušila jsem, že v něm tolik najdu. A nejde jen o to, že mne zaujalo "válení se", ale celé čtení se mnou zarezonovalo i jiným způsobem. Propojila jsem si svůj život a své nakládání si na sebe s momentálním táhnutím svalstva šíje. Vím, že to není jen o povinnostech, které musím zvládnout, ale i o mém celkovém přístupu k sama sobě. Mockrát děkuji za nakopnutí. Ještě jsem nekoukala kolik válec stojí, ale vím, že brzy bude mým společníkem. Nejen, že tím docílím rozválení ztuhlého svalstva, ale bude to i můj vědomý čas na sebe samou. Práci se svým nitrem provádím denně, ale tělo zanedbávám. A přitom jsou to nerozluční spojenci. Děkuji a přeji krásné dny plné další tvorby.
Eva Fitzová